Tiems, kuriems nesvetimas kūrybiškumas, Žmogaus gyvenimas nuolat susijęs su pasikeitimais.

Interpretuojant istoriją yra puiki galimybė interjeruose panaudoti įvairias sienų, Lubų dekoravimo technikas bei jų derinius. Šiuolaikiškame pasaulyje gaudami tokį visapusiškos informacijos srautą, pasigendame tik Atliekamų darbų kokybės.

Mes savo darbuotojų patyrimu ir rankų šiluma, galime pakeisti Jūsų būstų aplinką.

Dirbame, turėdami ilgametę patirtį,dekoravimo srityje. Naudojame kokybiškas italų “OIKOS” ir” CANDIS” sienų, lubų bei laiptinių dekoravimui. Norintiems vizualiai padidinti patalpų aukštį bei praplėsti erdves siūlome ”Alteza” firmos įtempiamas, su užneštais piešiniais, peršviečiamas, blizgias ir matines lubas, kurių spalvinė gama gali sudominti ir išrankius užsakovus bei dizainerius.

Bendradarbiaujame su baldų, freskų bei vitražų gamintojais. Užsakome ir suklijuojame, “ORAC DECOR” bei “CLASSIC LINE DECOR”, grindjuostes bei lubų karnizus ir kitus puošybos elementus iš kokybiško poliuretano medžiagų.

Eilę metų bendradarbiaudami su architektais bei dizaineriais galime būstuose bei visuomeninės paskirties objektuose, išgauti vientisumo ir jaukumo atmosferą. Užsakome ir kokybiškai suklijuojame “OMEXCO”, ”DECOR MAISON” bei kitų gamintojų tapetus. Bendraujant su užsakovais, baigiamajam interjero akcentui, mielai pasiūlysime: natūralius, (vilnonius) įvairių formų ir dydžių, rankų darbo kilimus.